Затримані в Одесі бойовики готували замах на народного депутата

Двоє із затриманих в Одесі бойовиків підозрюються у підготовці замаху на народного депутата
Depo.Влада
9 квітня 2015 12:08
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив речник президента України Святослав Цеголко, передає depo.ua.

"Служба безпеки затримала небезпечну диверсійну групу з 27 осіб в Одесі. Про це щойно президентові доповів голова СБУ. У бойовиків вилучили гранатомети і схеми інфраструктурних об'єктів регіону, зокрема портів. Двоє затриманих підозрюються у підготовці замаху на народного депутата", - розповів він.

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, під час обшуків у затриманих було вилучено автомати, пістолети, боєприпаси для них, оптичні приціли, пристрої безшумної стрільби, гранати, вибухівку, військова амуніція, а також прапори "Новоросії", "Одеської народної республіки" та інша сепаратистська атрибутика.

Метою діяльності групи було силове захоплення влади та створення "Одеської народної республіки". Також група планувала "відокремити" південь області шляхом підриву мостів в Затоці і Маяках. Очевидно, що в такому випадку територія Одеської області перетворилася б на чергову зону збройного протистояння з катастрофічними наслідками для економіки і населення регіону.

Нагадаємо також, напередодні співробітники Служби безпеки України затримали організаторів проведення так званої "установчої конференції народної ради Бессарабії", що відбулася нещодавно в Одесі. Всього було затримано 20 осіб.