Заступником Авакова тепер працює племінник Чеботаря: нічого не підписує без дяді, – нардеп

На посаду звільненого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря призначили його племінника
Depo.Влада
26 травня 2015 19:15
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написала народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ольга Чергвакова, передає depo.ua.

"На місце скандально відомого Чеботаря призначено Олексія Тахтая. Сьогодні стало відомо, що він є племінником свого попередника. Кажуть, що цей новий заступник підписує документи лише після того, як дядя дасть добро... З дружиною Чеботаря, дочкою і зятем ми вже познайомились. Цікаво, країна приречена дізнатися поіменно всю його родину?", -  написала Червакова.

Нагадаємо, що 28 квітня в селі Лісники Київської області розгорівся скандал: журналісти стверджували, що на них напали за наказом заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. Міліція порушила кримінальну справу за ч. 1 ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) і ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває. Однак сам Чеботар заявив, що не має в селі Лісники будинку. Пізніше журналісти стверджували, що  нападниками виявились зять Чеботря Олег Поліщук та його бізнес-патнер Сергій Гаврилко.

За кілька днів Чеботар подав у відставку і вилетів з України, а, за даними ЗМІ, на його місце призначили Олексія Тахтая.