Заступник Скалецької виживає чиновницю з команди Супрун

Новопризначений заступник міністра охорони здоров’я Михайло Загрійчук запропонував написати заяву на звільнення гендиректорці Директорату медичних послуг Оксані Сухоруковій

Підтвердження цієї інформації є на аудіозаписі зустрічі заступника міністра з працівниками директоратів МОЗ, яку передали джерела, передає Depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Сухоруков відмовилась писати заяву, тоді Загрійчук скликав працівників на зустріч.

"Мені було запропоновано піти. Тому що є різне бачення – того, як я бачу реформу і того, як її бачить нове керівництво. Або я погоджуюсь, або шукають інші причини, щоб я пішла. Це перше зауваження. І друге – ще є інші генеральні директори, які не влаштовують керівництво МОЗ", – заявила на зустрічі Сухорукова.

Михайло Загрійчук підтвердив слова Сухорукової: "Все, що сказала Оксана – дійсно так. [...] Я сказав, в нас є повні розбіжності в поглядах в принципі. Стосовно Оксани і це рівень Міністра, буде міністр вони будуть мати з нею співбесіду. Да, дійсно, я запропонував Оксані сьогодні, вона відмовилась, має повне право. Але вона сказала, що зі мною підуть люди. Тому я вас зібрав сказати, ми просимо вас всіх залишитись і бачимо кожного з вас тут і не приймайте рішень і так далі. Залишайтесь і будемо всі працювати. Структура не змінюється, але я відреагував на те, що мені сказала Оксана".

Він також додав: "Я хочу, щоб людина на посаді Директора (директорату – ред) повністю відповідала моєму баченню і баченню команди".

Ось як пояснила причини сама Сухорукова: "У нас вийшло непорозуміння стосовно ролі МОЗ, стосовно ролі НСЗУ, ролі ДОЗів і всього іншого (керівництво МОЗ хоче звільняти та призначати керівників Департаментів охорони здоров'я при ОДА, що протирічить законодавству та реформі децентралізації – ред), і взагалі всієї реформи децентралізації. Крім того, непорозуміння стосовно роботи структурних підрозділів в МОЗ - стосовно того, що Директорати і Департаменти мають виступати як одна структура, що розподілення на формування та реалізацію політики це неправильно".

Оксана Сухорукова під час розмови в присутності інших працівників МОЗ запитала Михайла Загрійчука, в чому розбіжність бачення нової команди і її.

Михайло Загрійчук: Принципово в тому, що ти і Литовченко лобіюєте….

Ірина Литовченко: Лобіюємо?

З залу: Це державна політика! Затверджений план дій Уряду.

Михайло Загрійчук: Те, що ви подавали чи подаєте і так далі, не підтримується професійною медичною спільнотою.

Оксана Сухорукова: Наприклад? Один приклад?

Михайло Загрійчук: Наприклад, твоє хамське відношення до академіка, віце-президента Академії наук! Нормальних вітчизняних експертів…

Нагадаємо, 24 вересня Супрун розкритикувала діяльність своєї наступниці у МОЗ.

Працівники МОЗ виступили з відкритим листом до прем'єр-міністра України Олексія Гончарука щодо ситуації, яка відбувається в міністерстві.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"