Заступник генсека НАТО хоче посилити Україну у війні з Росією

Північноатлантичний Альянс (НАТО) має посилити Україну, Грузію та Молдову, щоб ці країни могли протистояти залякуванню з боку Росії
Depo.Влада
19 червня 2015 19:37
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник генерального секретаря НАТО Александер Вершбоу під час форуму Globsec 2015 у Братиславі, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Ми маємо розвивати наші можливості та механізми, щоб підтримати такі країни, як Україна, Грузія та Молдова, щоб допомогти їм із роботою інституцій, їхніх збройних сил, щоб вони могли краще протистояти подібному залякуванню (з боку Росії - ред.)", - сказав він.

Вершбоу наголосив, що альянс також має покращити системи обміну інформацією та налагодити швидке прийняття рішень, щоб бути готовим відповідати на гібридні загрози.

"Росія може прикидатися, що її солдати на лікарняному чи у відпустці або приїхали добровольцями. Але ми маємо реальність, у якій Росія веде війну в Україні. І це війна не лише проти України, а проти усього європейського порядку", - зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні Вершбой також заявив, що Росія відмовляється від діалогу з НАТО, а її непередбачуваність більша, ніж у радянський період.