Заступник генпрокурора підтвердив тиск на слідчих у справі "діамантових" прокурорів

Заступник генпрокурора Віталій Касько підтвердив, що на слідчих Генпрокуратури та СБУ ведеться тиск через їх розслідування проти високопоставлених прокурорів
Depo.Влада
14 липня 2015 18:58
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "ЛІГАБізнесІнформ", передає depo.ua.

За словами Каська, щодо цих слідчих дійсно було порушено кримінальну справу за обшук і затримання заступника керівника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і заступник прокурора Київської області Олександра Корнійця.

"Тиснуть, починаючи зі службових перевірок і закінчуючи кримінальними провадженнями. Спочатку була одна справа, її під тиском громадськості закрили, тепер вчора відкрили нову, - щодо наших слідчих прокурорів і щодо співробітників СБУ. І працюють по повній програмі", - сказав він.

В цілому мова йде про трьох його слідчих, а також про сім слідчих його колеги Давида Сакварелідзе.

Касько вважає, що таким чином намагаються помститися слідчим, а також знищити докази у справі і показати, що вести розслідування проти високопоставлених людей не можна.

"Тобто люди працюють замість адвокатів підозрюваних, роблять все, щоб дискредитувати нашу роботу", - сказав він.

Також Касько підтвердив інформацію про те, що відразу після обшуків і затримання чиновників 5 липня заступник генпрокурора Володимир Гузир доручив порушити кримінальну справу стосовно Сакварелідзе, але потім справу було закрито.

Ініціатором нинішньої справи були, за його словами, Гузир і заступник генпрокурора Юрій Столярчук.

Касько також підтвердив, що Шапакін і Корнієць не були звільнені зі своїх посад, а лише відсторонені на час розслідування.

Раніше нардеп Лещенко заявив, що прокуратура Києва вирішила активізувати розслідування кримінальних справ проти суддів Печерського райсуду столиці, після того як цей суд легалізував обшук у чиновників ГПУ та прокуратури Київської області.

Читайте також: Трактат про війну Шокіна з Сакварелідзе. Чотири дао для Порошенка

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.