ЗМІ: Заступник Деканоїдзе збудував палац у закритому містечку

Заступник керівника Нацполіції Олексій Руденко, який безперервно працював у МВС і не мав бізнесу, побудував будинок на 430 кв. м у закритому дачному містечку
Depo.Влада
29 лютого 2016 06:36
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в сюжеті програми "Наші Гроші" телеканалу ZIK, опублікованому 26 лютого, передає depo.ua.

Як сказано в сюжеті, дачі в цьому містечку під назвою садове товариство "Оріон" будує ще низка чинних і колишніх співробітників правоохоронних органів.

Згідно з офіційною біографією, до 2010 року Руденко безперервно працював у структурі МВС. У 2010 році він звільнився за власним бажанням.

Після цього навесні 2011 року Руденко оформив право власності на будинок. У тому ж році він придбав новий позашляховик Audi Q 7.

Останнього разу Руденко здавав декларацію як інспектор Київської міської митниці ДФС з річним доходом 28 тис грн, сказано в сюжеті.

До МВС він повернувся після революції Гідності, очолив ГУБОЗ, отримав звання генерал-майора і був призначений заступником Арсена Авакова.

Бізнесу ні Руденко, ні його дружина, ні син не мали, а пояснити походження майна журналістам генерал не захотів.

"З письмової відповіді Руденка слідує, що протягом будівництва (крім останнього року) Руденко працював в органах внутрішніх справ. Під час роботи в МВС доходи його сім'ї були достатніми, щоб взяти участь у покращенні навколишнього середовища в селі Пухівка, побудувати там маєток і придбати автомобіль AUDI Q7. Зазначимо, що вартість AUDI Q7, яка згідно з відповіддю придбана за 300 тис. грн, в доларах США становить близько 37 тис.", - сказано в сюжеті.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада