Заступниця голови Міграційної служби пояснила, як агент НАБУ провокував її на хабар

Заступниця голови Державної міграційної служби України Діана Пімахова стверджує, що агент НАБУ втерся до неї в довіру і пропонував їй хабар, у відповідь на що вона подала заяву в Службу безпеки України

Про це чиновниця заявила сьогодні на прес-конференції в Києві, передає Depo.ua.

За її словами, з агентом НАБУ вона познайомилась під час процедури продажу свого авто, якою займався її знайомий із Запоріжжя.

"Я була призначена на посаду заступника голови Держміграційної служби за конкурсом з випробувальним терміном шість місяців. Через кілька місяців до моїх близьких родичів, які мешкають в Запоріжжі, зателефонували з Києва якісь люди, представившись юристами, з приводу придбання майна, оголошення про продаж якого було розміщено в ЗМІ. Через кілька днів вони приїхали в Запоріжжя. На зустріч прийшов чоловік, який представився водієм, який працює в компанії, і сказав, що його влаштовують умови покупки, але він не може ухвалити таке рішення без керівника, який зараз перебуває на зустрічі з губернатором", - розповіла Пімахова.

Вона зазначила, що згодом зустрілася з так званим "керівником", який представився представником арабського інвестиційного фонду "Мубадалла". Він начебто приїхав відкрити в Україні представництво і сказав, що водій неправильно зрозумів мету використання цього майна - мікроавтобуса, і вони хочуть не купити його, а орендувати.

"Скориставшись товариськими відносинами, він через кілька місяців почав пропонувати "вирішення питань" у сприянні незаконної легалізації іноземців в Україні. Я відмовила йому. Пізніше він знову запропонував це, пообіцявши гроші. Я знову відмовила, після чого він сказав, що "звернеться до інших людей", - зазначила чиновниця.

Вона також заперечує існування "злочинного угрупування" у ДМС.

"Про яке угрупування може йти мова? Це неможливо. І такого не було, безумовно. По-друге, стосовно того, що я щось пропонувала. Я проводила з ним зустрічі. Я це підтверджую. Щоб вкрити хабарника, мені необхідно було вживати відповідних заходів при спілкуванні з ним, які відбувались під контролем СБУ та ГПУ з використанням спецзасобів", - сказала Пімахова.

За її словами, після цього вона звернулась до СБУ, але коли саме написала заяву, не уточнила, посилаючись на таємницю слідства.

Нагадаємо, сьогодні у НАБУ заявили, що Генпрокуратура та Служба безпеки України незаконно втрутилися у спецоперацію НАБУ з виявлення учасників організованого злочинного угруповання у Державній міграційній службі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook