Замість посла Росії в Україні тепер буде повірений, – МЗС України

Російську Федерацію в Україні представлятиме тимчасовий повірений
Depo.Влада
5 серпня 2016 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "Радіо Свобода" повідомив глава політичного департаменту МЗС України Олексій Макеєв, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Понад два роки Україну в Москві представляє тимчасовий повірений, тепер ситуація в російському посольстві буде такою ж: призначений тимчасовий повірений, якому доручається підтримування тих нечастих контактів", - сказав Макєєв.

Раніше він запевнив, що про повний розрив дипломатичних відносин з Росією не йдеться, необхідно розуміти, що "сьогодні на території Російської Федерації перебувають 3 мільйони українців".

Нагадаємо, що 28 липня президент Росії Володимир Путін звільнив Михайла Зурабова від обов'язків надзвичайного і повноважного посла Російської Федерації в Україні. Тимчасовим повіреним у справах РФ в Україні був призначений Сергій Торопов. А в Держдумі розглядали кандидатуру колишнього КДБіста Михайла Бабича на посаду посла в Україні.

В МЗС України так і не отримали офіційного повідомлення про кандидатуру нового посла Росії. І згодом заблокували процедуру його призначення

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада