Залізничне сполучення на Донбасі відновлено в декількох напрямках - Сайдік

Підгрупі з економічних питань Контактної групи по Україні вдалося домогтися відновлення залізничного руху на двох напрямках в Луганській області
Depo.Влада
26 серпня 2015 23:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив журналістам спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, повідомляє depo.ua з посиланням на БЕЛТА.

"Відновлено залізничний рух на двох ділянках в Луганській області. Це дало можливість відновити постачання вугілля для забезпечення потреб населення", - сказав він.

Сайдік повідомив, що підгрупа з економічних питань також обговорила роботу німецької експертної місії на двох об'єктах водопостачання в Донецькій і Луганській областях.

У той же час, за його словами, підгрупа з політичних питань Контактної групи по Україні домовилася про проведення щотижневих зустрічей у вересні.

"Політична підгрупа обговорила питання про закон про особливий статус окремих районів Донбасу, домовилася, що зустрічатися будуть у вересні щотижня", - сказав Сайдік.

Як заявив журналістам представник "ЛНР" Владислав Дейнего, підгрупа з політичних питань продовжить роботу в режимі відеоконференції.

"Я сподіваюся, що це дасть результат до наступної зустрічі контактної групи 8 вересня", - сказав він.

Дейнего додав, що міжнародні експерти з відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу можуть почати роботу в регіоні вже наступного тижня.

"Ймовірно, наступного тижня розпочнуть роботу експерти, які оглянуть об'єкти водопостачання, залізничної інфраструктури в Донецькій і Луганській областях. Ці об'єкти є найперспективнішими для відновлення", - сказав він.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua