Заліщук пояснила, звідки у неї взялась "елітка" у Києві

Для покупки квартири у Києві чоловік народного депутата Світлани Заліщук продав квартиру у Стокгольмі, оскільки вирішив переїхати жити в Україну
Depo.Влада
15 вересня 2016 12:11
ФОТО: depo.ua

Про це Заліщук повідомила на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"У 2014 зі своїм громадянським чоловіком ми купили квартиру. Для такої покупки він продав свою квартиру в Стокгольмі, оскільки вирішив переїхати жити в Україну. Зауважу, на той час я не була політиком чи державним службовцем. Його статки відображені в моїй декларації. Щодо ціни житла – не відповідає дійсності. Вказана в публікації машина належала йому з 2010 року, ще задовго до того, як ми познайомилися", - пояснила нардеп.

Вона додала, що коли йшла до парламенту, законодавство не вимагало показувати декларації кандидатів.

"Однак низка партій добровільно їх опублікували, я в тому числі, на вимогу громадськості. У своїй добровільній декларації я зазначила все майно, яке мені належало на момент публікації, свідомо, з метою демонстрації максимальної публічності. Також паралельно піднімається тема про "дерибан грантів", оскільки я працювала раніше в громадській організації. Хочу прокоментувати. Моя колишня організація щороку проходила міжнародний аудит фінансування та діяльності, який здійснював незалежний аудитор, обраний за результатами публічного тендеру", - підсумувала Заліщук.

Заліщук пояснила звідки взялась "елітна" квартира у Києві  - фото 1

Нагадаємо, що народний депутат від БПП Світлана Заліщук слідом за колегою по фракції Сергієм Лещенком потрапила у "квартирний скандал".