Закриті всі справи проти слідчих, що схопили "діамантових" прокурорів, – Сакварелідзе

Закрито останню справу проти працівників прокуратури і Служби безпеки України, які схопили на хабарі високопоставлених прокурорів
Depo.Влада
15 липня 2015 16:01
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання комітету парламенту з питань боротьби та протидії корупції повідомив заступник голови Генеральної прокуратури Давид Сакварелідзе, передає depo.ua.

"Остання справа, яку було зареєстровано щодо працівників прокуратури, СБУ і працівника Апеляційного суду закрито, що дає нам ще раз сигнал, що це наступний етап, після якого потрібно рухатися більш переконливо і прогресивно вперед, і жодних перешкод перед нами не буде", - запевнив він.

Сакварелідзе додав що це "унікальна операція, де синхронно спрацювали без елементарного "зливу" інформації прокуратура та СБУ". До неї було залучено 120 працівників прокуратури і СБУ.

Нагадаємо, що 6 липня заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць затримані за підозрою у вимаганні хабара - 500 тис. долЗгодом їх відпустили під заставу. З'явилася інформація про тиск на слідчих, які проводили ці обшуки

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua