ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закордонний "інвестор" "Укроборонпрому" - маленька фірма з Африки

Одна із структур - засновників замериканського "інвестора", з яким "Укроборонпром" підписав договір на $150 млн, має виручку менше $10 млн та керівництво з російсько-українськими прізвищами

Depo.Влада
14 листопада 2017 15:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на блогера bmpd.

Як зазначали в "Укроборонпромі", фірма - інвестор Oriole Capital Group була заснована керівниками компанії Wamar International, багатопрофільною виробничою та сервісною компанією, що займається виробництвом броньованих машин, виробництвом газових турбін та авіатехнологіями, а також авіалогістичною компанією Aero-Pioneer Group, яка володіє та експлуатує літаки в складних умовах від імені великих компаній та міжнародних організацій.

Насправді ж, виручка цієї невеликої транспортної компанії, що надає послуги у Східній Африці, складає менше $10 млн, а її керівний склад - люди з російськими та українськими прізвищами. Крім цього, фірма зареєстрована у штаті Делавер - відомому американському офшорі, та має у своєму штаті усього 48 співробітників.

Нагадаємо, державний концерн "Укроборонпром" залучає 150 млн доларів інвестицій від американської компанії Oriole Capital Group для Харківського державного авіаційного виробничого підприємства для серійного виробництва транспортного літака Ан-74.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада