Законопроект про статус кримськотатарського народу внесуть в Раду в липні

За участі фахівців Управління верховного комісара ООН у справах біженців і ОБСЄ завершується підготовка законопроекту про статус кримськотатарського народу
Depo.Влада
1 липня 2015 20:10
ФОТО: depo.ua

Про це народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка", уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв повідомив у коментарі журналістам, передає depo.ua.

За його словами, 14-15 липня у столиці України відбудеться Семінар технічних консультацій і напрацювань остаточних норм законодавчого забезпечення прав корінних народів України. 

"Цей семінар - фінальна стадія підготовки законопроектів. За результатами двох днів плідної роботи ми отримаємо професійно розроблені документи, які будуть готові до внесення у парламент", - сказав Джемілєв.

Він також зауважив, що за підтримки Управління верховного комісара ООН у справах біженців в консультаціях візьмуть участь європейські експерти і фахівці з питань корінних народів та представники ОБСЄ. Крім того, очікується участь Секретаріату уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Головного юридичного і Головного науково-експертного управлінь Апарату українського парламенту.