Закон про валютні кредити знову винесуть в зал ВР, - Вадим Денисенко

Регламентний комітет не зміг визначити чи порушували депутати регламент голосуючи за закон про валютні кредити
Depo.Влада
17 липня 2015 21:42
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомив  народний депутат Вадим Денисенко. 

"Сьогодні регламентний комітет ВР не зміг ухвалити рішення щодо постанови нардепа Сергія Лещенка та інших співавторів відносно того, що закон про валютні кредити був ухвалений із порушення регламенту. Регламентний комтет ухвалив рішення передати постанову на розгляд Верховної Ради без свого висновку, відповідно спікер ВР Гройсман не може підписати закон про валютні кредити і на наступному пленарному засіданні винесе на голосування постанову Лещенка. Якщо депутати ухвалять цю постанову закон про валютні кредити буде переголосовано. Якщо не ухвалять , то спікер підпише закон і направить його на підпис до президента", - сказав він. 

Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада 229 голосами схвалила в остаточному третьому читанні законопроект №1558-1 про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті за курсом на момент їх отримання.

Перший заступник голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко вважає, що президент цей закон не підпише.

Національний банк України рішуче наполягає на відхиленні даного законопроектумотивуючи це збитками від реструктуризації валютних кредитів у 100 млрд грн.

Потенційні втрати банківської системи у разі набуття законопроектом щодо реструктуризації валютних кредитів чинності складуть 95 мільярдів гривень,про що заявила міністр фінансів Наталія Яресько. 

Низка депутатів вже відкликали свої голоси за цей закон та зареєстрували постанову про його скасування.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.

Мітки: