Замовникам вибухової агітації у Слов'янську загрожує кримінальна справа

Міністерство внутрішніх справ уже сьогодні може ухвалити рішення про відкриття кримінального провадження за фактом підкупу виборців на окрузі №47 у Слов'янську Донецької області
Depo.Влада
22 жовтня 2014 15:57
ФОТО: depo.ua
Замовникам вибухової агітації у Слов
Замовникам вибухової агітації у Слов'янську загрожує кримінальна справа

Про це, відповідаючи на запитання кореспондента ДеПо у ході прес-конференції, заявив радник глави МВС Антон Геращенко.

«Сьогодні ввечері на селекторній нараді (МВС - ред.) буде ухвалене рішення про те, чи потрібно відкривати кримінальне провадження. Є випадок маскування підкупу виборців. Ми уже побачили цілу низку нововведень: продажі каструль зі знижкою 70%, роздавання тортиків. Чого тільки немає!», - сказав він.

За його словами, закон «Про вибори народних депутатів» чітко говорить про заборону будь-яких видів підкупу виборців.

«Чи це знижки, чи гроші або лотерейні квитки - виборці повинні проголосувати, ґрунтуючись на своєму ставленні до передвиборчої програми», - зазначив Геращенко.

Нагадаємо, ДеПо докладно писав про ситуацію у Слов'янську: які виборчі технології використовуються у даному окрузі - читайте у матеріалі «Нові вибухи у Слов'янську, або Хто влаштував піар на руїнах».

Як повідомляв ДеПоза жовтневими даними дослідження громадянської мережі «Опора», цілком реально провести парламентські вибори тільки у восьми округах Донецької та Луганської областей, частково голосування може відбутися у дев'яти округах, а у 14 округах вибори взагалі неможливі.