Захист Савченко подякував СБУшнику, астроному-росіянці та багатьом свідкам

Захист народного депутата Надії Савченко подякував багатьом учасникам зі процесу, які доводили її невинуватість, зокрема і росіянам
Depo.Влада
27 травня 2016 12:28
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в листі адвоката Савченко Іллі Новікова, який зачитала Віра Савченко під час прес-конференції у Києві, передає depo.ua.

"Хочу висловити подяку капітану СБУ Івану Смілому… З серпня 2014 вів справу про полон Надії. Він виходив за кордони того, що був зобов’язний робити формально. Знаходив матеріали і свідків для алібі Савченко", - зачитала Віра, а Надія додала, що особисто хоче познайомитися з цим капітаном.

Також Новіков від імені захисту подякував експерту з відеозаписів Євгенові Тимку, який з встановив час потрапляння Надії в полон.

"Ще російський астроном Ольга Возякова – приїхала в суд, підтвердила висновки Євгена, після цього прокурори вимагали звільнити її з роботи", - йшлося в листі Новікова.

Захист подякував і спеціалісту з телефонних зв’язків Олексію Іванову, а також деяким політикам.

Нагадаємо, що 25 травня  Савченко приземлилася на президентському літаку в "Борисполі". Її помилував президент Росії Володимир Путін в обмін на помилування ГРУшників Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва, які  того ж дня повернулись у Москву.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада