Захист Савченко довів її алібі з допомогою МТС

Захисту народного депутата і льотчиці Надії Савченко вдалося відстояти її алібі на суді в російському Донецьку
Depo.Влада
23 листопада 2015 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму мікроблозі Twitter повідомив адвокат Ілля Новіков, передає depo.ua.

За його словами, дані мобільного білінгу свідчать, що на момент обстрілу, коли загинули російські журналісти, у смерті яких звинувачується Савченко, вона була вже у полоні.

"Телефони Савченко до 11:40 ловилися південними секторами вишок, які стоять в Луганську. Не північними. Вона вже була в полоні до обстрілу", - написав Новіков.

Водночас фахівець з російської мобільної компанії МТС під час допиту заявив, що білінгу не можна повністю довіряти, "бо бувають помилки при монтажі".

Тоді Новіков пояснив, що "навіть якщо найближча вишка зіпсована, наступна все одно ловитиме вас на свій південний сектор, якщо ви від неї на південь".

Адвокат зумів добитися від представника МТС відповіді, що "за наявності звіту мобільного оператора щодо усіх вишок в секторі (а він у нас є) можна звести ймовірність до нуля".

Довідка. Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Їй загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада