Захист Мосійчука оскаржить рішення суду щодо взяття його під варту наступного тижня

Захист народного депутата Ігоря Мосійчука планує подати апеляційну скаргу на рішення Печерського суду наступного тижня
Depo.Влада
19 вересня 2015 16:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявила його адвокат Оксана Мельник, повідомляє depo.ua посиланням на  "112 Україна".

"Однозначно, ми будемо подавати апеляційну скаргу на наступному тижні", - сказала вона.

Нагадаємо, що Печерський районний суд Києва виніс рішення про обрання запобіжного заходу народному депутату від Радикальної партії Мосійчуку у вигляді взяття під варту до 15 листопада 2015 року. Таким чином, суд задовольнив відповідне клопотання Генеральної прокуратури.

17 вересня Верховна Рада за поданням Генпрокуратури дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Мосійчука. Через деякий час його затримали в будівлі ВР.

За інформацією Управління зв'язків з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, Мосійчук підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянка або одержання неправомірної вигоди посадовою особою), ч. 2, 3 ст. 296 (хуліганство), ч. 1, 2 ст. 350 (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадянський обов'язок), ч. 1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 1, 2 ст. 377 (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного) КК України.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua