Захист Мосійчука готується до тривалого процесу у Верховному суді

Протягом 10 днів у Верховному Суді, ймовірно, буде оскаржене рішення Вищого адмінсуду про скасування поставнови Верховної Ради щодо дозволу на арешт народного депутата Ігоря Мосійчука
Depo.Влада
17 листопада 2015 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це після рішення суду повідомив адвокат підсудного Леонід Сіваков, передає depo.ua.

"Рішення суду отримаємо за 5 днів. І 20 листопада сторона захисту не зможе ще надати повний текст рішення до Печерського суду. Але Вищий адмінсуд сказав, що відсутня підстава для притягнення до кримінальної відповідальності Мосійчука. Цим рішенням ВАСУ сказав усім, хто має можливість затримати, не треба арештовувати, бо суд сказав, що арешт незаконний також", - додав адвокат.

За його словами, ст. 238 Кодексу адміністративного судочинства передбачено 10 днів на оскарження до Верховного суду.

"Суддя може одноосібно допустити його до розгляду. Я спеціально надав інше рішення Вищого адмінсуду, і суд задовольнив клопотання і приєднав до матеріалів справи дані щодо притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Сергія Клюєва. Навмисно це надав, як сторона захисту. Буде різна практика правозастосування права. Суддя у Верховному суді отримає скаргу і повинен буде вирішити допустити справу до розгляду. Потім є 15-денний строк на розгляд", - сказав Сіваков.

Нагадаємо, що ВАСУ ухвалив відповідне рішення, бо визнав протиправним внесення до порядку денного Верховної Ради 17 вересня щодо його арешту.

17 вересня, після демонстрації відеоролика з отриманням хабара Мосійчуком у Верховній Раді його було затримано, й  того ж дня арештовано. Судовий процес у цій справі триває й досі.  15 листопада Мосійчука звільнинили з-під варти у зв'язку із закінченням терміну арешту.

Матеріали щодо порушення головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом регламенту подали до суду захисники Мосійчука

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад