Захист Корбана заявляє, що ГПУ їх неприховано шантажує

Заяви представників Генеральної прокуратури України про те, що проти лідера УКРОПу Геннадія Корбана можуть бути висунуті нові обвинувачення, є звичайним шантажем
Depo.Влада
10 листопада 2015 14:47
ФОТО: depo.ua

Про це заявила адвокат політика Оксана Томчук, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Це шантаж. Якщо у вас є якісь інші провадження, особливо старі, то виникає логічне запитання – чому вони не об’єднані, якщо ви вже інкримінуєте створення злочинного угруповання. Цілком логічно, щоб видавалися усі епізоди", – сказала Томчук.

За її словами, зараз складається ситуація, коли прокуратура не спроможна довести фактично жодного епізоду звинувачення. "У них немає переконливих доказів, тому зараз починається цей неприкритий шантаж. Такі висловлювання (про можливість нових кримінальних справ. – Ред.) демонструють насамперед заангажованість, а також непрофесійність", – зазначила адвокат.

Вона також повідомила, що поки захистові не надійшов повний текст ухвали суду щодо домашнього арешту Геннадія Корбана, відповідно, захист не подавав апеляцію на це рішення.

Нагадаємо, 6 листопада Печерський райсуд Києва відправив Генадія Корбана під домашній арешт строком на два місяці — до 31 грудня. Однак ГПУ вже оскаржила це рішення.

9 листопада у ГПУ заявили, що проти Корбана можуть бути порушені нові кримінальні справи.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада