Захист члена ВРЮ Гречківського заявляє про відсутність доказів провини

Захист підозрюваного в шахрайстві члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського заявляє, що слідство не має доказів його провини в інкримінованому злочині
Depo.Влада
26 вересня 2016 17:08
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю виданню "Юридична практика" сказав адвокат Гречківського Євген Солодко, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини"

"Ніяких (доказів слідство не має). Адже для кваліфікації злочину мають бути дія, наслідки, причинно-наслідковий зв'язок, місце, час і спосіб здійснення і їх характерне поєднання - ситуація. Де це все? Де обґрунтованість підозри? Де конкретні дії Гречківського?" - обурився адвокат.

Він додав, що немає жодних доказів порушення Гречківським присяги члена ВРЮ.

"Я слухав виступ заступника генпрокурора на засіданні Вищої ради юстиції. Вона заявляла про те, що Павло Гречківський порушив присягу члена ВРЮ. Ви мені вибачите, але я так і не зрозумів, у чому полягало порушення. Здається, ніхто в тому залі не зрозумів. Порушення присяги членом ВРЮ може відбутися тільки тоді, коли він виконує свої службові обов'язки, а те, що закидають Павлу, - це кримінальний злочин. Різниця в цих юридичних конструкціях очевидна", - зазначив він.

Адвокат також повідомив про те, 21 вересня до Гречківського у адвокатських справах приїхав глава ради адвокатів Київської області Петро Бойко й близько 12:05 йому вручили повістку про виклик на допит на 17:00 у підрозділ Генпрокуратури як підозрюваного.

"Звертаю увагу, що повістка була вручена о 12:05. У тексті ж підозри, зокрема, написано, що Гречківський підозрюється в тому, що 21 вересня приблизно о 12:30... він одержав повістку о 12:05, а зробив нібито злочин о 12:30 (уявіть рівень ідіотизму!)" - здивувався адвокат.

Захисник упевнений, що ситуація навколо Гречківського зумисно створена для його дискредитації.

Нагадаємо, що, Гречківський пішов у безстрокову відпустку. Його підозрюють в шахрайстві – спробі через посередника отримати 500 тис. доларів хабара.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада