Захист "айдарівця" Лихоліта подасть апеляцію на його арешт

Захист "айдарівця" Валентина Лихоліта подасть апеляцію на його арешт
Depo.Влада
2 липня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua

Про це заявив його адвокат Андрій Мамалига, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Апеляція буде подана, але це не позбавляє нас вимагати і прокуратуру подати клопотання про зміну запобіжного заходу... Поки немає процесуального рішення про звільнення Лихоліта з під варти, якщо він буде залишати залу суду, то це буде розцінено як кримінальне правопорушення і буде кримінально виробництво... Він буде, я так думаю знаходитися ( в залі суду, - ред.) якщо ситуація не зміниться, але до цього часу, поки він не буде звільнений або за рішенням місцевого Печерського суду, або апеляційного", - заявив він.

Він зазначив, що механізм подання клопотання про зміну запобіжного заходу, на його думку, більш реальний і технологічний, ніж подача апеляції.

"Я вважаю, що механізм реалізації саме в порядку статті 200 КПК, тобто подача клопотання про зміну запобіжного заходу – він більш реальний і технологічний, ніж подача апеляції. Тому як при подачі апеляції виникають суб'єктивні чинники, які не можуть фактично контролюватися прокуратурою. Справа повинна бути сформована в Печерському суді і передана в апеляційний, на це потрібен час. По-друге, справа апеляція повинна в апеляційному суді пройти автоматизований розподіл, повинна бути визначена колегія суддів і тільки тоді має бути призначено производство", - зазначив він.

Нагадаємо, Печерський суд щодо нього обрав запобіжний захід у вигляді двох місяців утримання під вартою (до 28 серпня). Народні депутати та активісти заблокували зали Печерського суду.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада