Захисники Савченко не чули про плани обміняти її на росіян, яких посадили у США

Захист українки Надії Савченко, засудженої на Росії, нічого не знає про можливий обмін українки на росіян Віктора Бута і Костянтина Ярошенка, які відбувають терміни у США
Depo.Влада
29 березня 2016 08:44
ФОТО: depo.ua

Про це сказав адвокат Савченко Марк Фейгін, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Для мене особисто як адвоката абсолютно все одно, на кого обміняють: на Бута, Ярошенка, - для мене ролі ніякої не грає. Звільнити Савченко законними шляхами (шляхом доведення її невинуватості) абсолютно неможливо", - сказав Фейгін.

"Не знаю, чи підуть на це США, оскільки Савченко не їхня громадянка, але якщо з гуманітарних міркувань вони на це підуть, це було б теж виходом. Якщо це станеться, то нехай це так і буде", - сказав він.

Тим часом адвокат не виключив, що подібний обмін міг обговорюватися на переговорах держсекретаря США Джона Керрі у Москві.

"Якщо дійсно таке питання стояло, а я цього не знаю, то не бачу в цьому проблеми. А як там насправді, я поняття не маю, але не виключаю, що десь це пролунало не переговорах", - сказав Фейгін.

Нарадаємо, раніше російський "Інтерфакс" з посиланням на власні джерела повідомив, що Савченко може бути обміняна на росіян, які відбувають покарання в США, зокрема Бута і Ярошенко.

"В даний час тривають консультації, в тому числі по конфіденційних каналах, про можливість звільнення Савченко шляхом обміну. Російська сторона запропонувала список своїх співгромадян, в обмін на видачу яких готова звільнити колишнього українського військовослужбовця", - сказав один зі співрозмовників агентства.

За його даними, в цьому списку засуджені на тривалі терміни в США підприємець Віктор Бут і льотчик Костянтин Ярошенко. "Є серед них і росіяни, діяльність яких зазвичай не афішується", - відзначило джерело.

24 березня зустріч у Кремлі російського президента Володимира Путіна та державного секретаря США Джона Керрі тривала майже чотири години. Ключовими темами зустрічі були Сирія, конфлікт на Донбасі і звільнення Надії Савченко.

А сьогодні, як повідомлялось раніше, заступник державного секретаря США з політичних питань Томас Шеннон вирушить до російської столиці для обговорення з представниками влади Росії питань, які піднімалися під час останнього візиту Джона Керрі. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада