Захарченко з ДНР став союзником та піар-менеджром Яценюка

У показову "війну" Арсенія Яценюка проти переселенців з Донбасу включився головний терорист "ДНР" Олександр Захарченко
Depo.Влада
26 лютого 2016 16:30
ФОТО: depo.ua
Захарченко з ДНР став союзником та піар-менеджром Яценюка
Захарченко з ДНР став союзником та піар-менеджром Яценюка

Днями недовідставлений український прем'єр-міністр розпочав істеричну піар-кампанію проти "липових" переселенців та пенсіонерів з Донбасу, які нібито задорого обходяться українській казні. Для чого ця кампанія і навіщо, depo.ua уже писало, але несподіване підключення до піар-акції Яценюка войовничого вождя "молодої республіки" Олександра Захарченка змушує знову повернутися до цієї теми.

Власне товариш Захарченко спочатку пробував пожартувати над українським Кабміном, але жарти вийшли, як і вся "молода республіка", не смішні і дурнуваті. Він щось буркотів про те, що "товариші працюють по середах… все ясно, триразове харчування – понеділок, середа, п'ятниця", а вже після цього іскрометного гумору в стилі Петросяна перейшов до конкретики. Мовляв, нехай жителі молодої республіки отримують по дві пенсії – ДНРівську (читай, російську) та українську, це така військова хитрість, щоб зруйнувати економічну міць київської хунти. "Вперьод, рєбята, получайтє всє", - підсумував Захарченко.

Для чого Яценюку війна проти вимушених переселенців як справжніх так і фейкових (тим більше що відрізнити перших від других вкрай складно) цілком зрозуміло. Арсеній Петрович намагається припідняти свій безнадійно провислий рейтинг, підігруючи далеко не завжди виправданим і доволі примітивним антидонбаським настроям та являючи народу цапа відбувайла, на якого дуже просто списати усі економічні проблеми. І, правда, навіщо говорити про помилки, корупцію чи бездіяльність уряду, якщо значно простіше обмежитися Путіним, Росією та жителями Донбасу (незалежно від того сепаратисти вони чи ні), які "об'їдають" спорожнілу казну.

Ватажок донецьких терористів зі свого боку не зміг не підіграти Арсенію Петровичу. По-перше, він отримав чергову нагоду потролити український уряд. Тролінг, щоправда, вийшов тупуватий, але простим пролетарям з "ДНР" цілком згодиться.

І по-друге, що найголовніше, Захарченко просто підлив масла у вогонь української дискусії щодо переселенців. Мовляв, молодець Арсеній, правильно говориш, ми ж навмисно вас обдираємо.

Уже два роки донецьколуганські сепаратисти під мудрим керівництвом кремлівського "папи" рясно сіють ненависть між мешканцями окупованих територій і рештою України, задіюючи для цього усю потугу російської зброї та пропагандистської машини. Ну, як не підіграти українському прем'єру, який зі свого високого крісла робить те ж саме, прирівнюючи усіх людей, що опинилися на окупованих територіях, до зрадників, сєпаратюг, чи в кращому випадку безпринципних шкідників.

Товариш Захарченко хоч і не світоч інтелекту, але прекрасно розуміє – лінія розмежування, має проходити не на мапі (її можна стерти військовими чи дипломатичними зусиллями), а в головах людей. То ж будь-які донбасоненависницькі настрої в Україні "ДНР" мусить всіляко підтримувати і культивувати, так само як і україноненависницькі на окупованих територіях Донбасу.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада