ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Загребельська заявляє про підготовку обшуків в її будинку через позицію по лотереях

Крім погроз фізичної розправи на адресу уповноваженого АМКУ Агії Загребельської, в її будинку і на робочому місці 22 лютого готуються обшуки СБУ

Depo.Влада
22 лютого 2018 10:28
ФОТО: depo.ua

Про це Загребельська написала на своїй Facebook-сторінці, передає Depo.ua.

За її словами, юридична мета проведення обшуків їй не відома, як і те, чи є вже ухвала суду або "десь в судових кабінетах додруковуються останні літери "іменем України". "Реальна мета - не допустити моєї участі у засіданні Антимонопольного комітету 22 лютого, на якому буде розглядатися питання прийняття звіту за результатами дослідження лотерейного ринку, через мою зайнятість в слідчих діях. Звертаюся і закликаю всіх, хто можуть мати і мають до цього відношення: зупиніться, щоб не знищити залишки поваги і довіри, які відданою працею окремих носіїв владних повноважень роки шикувалися і містилися в цілях недопущення падіння країни у прірву беззаконня", - заявила чиновниця.

Під час розгляду звіту Антимонопольного комітету України за результатами дослідження лотерейного ринку, запланованого на 22 лютого, за словами Загребельської, очікуються "сюрпризи", які можуть законсервувати мільярдний площі тіні. За її словами, уряд під час засідання з питання лотерейного ринку 16 лютого показав, на що готовий йти заради "лотерейних мільярдів, які комусь дуже дороги".

Загребельська висловила впевненість у тому, що загрози віце-прем'єра Степана Кубіва, а саме його слова про те, що "будемо розбиратися з тими, хто блокує ухвалення ліцензійних умов" стосувалися саме її.

"Судячи з подій, які розгорталися, стає зрозуміло, що нашого звіту бояться. Мета - не допустити його прийняття будь-якою ціною. І якщо для цього потрібно опуститися ще нижче і поховати репутацію ще одного державного органу або державного діяча - це буде зроблено без всяких коливань. Бо "в грі" мільярди, і для кого-то вони багато значать", - зазначила уповноважена АМКУ.

Вона додала, що ліцензійні умови Міністерства фінансів нічого не міняють на ринку, а навпаки - цементують його в тіні на багато років, створюючи монополію однієї компанії - УНЛ, оскільки два інших оператора - "МСЛ" і "Патріот" не зможуть отримати ліцензії. "Наша позиція після дослідження - не потрібно міняти старі ліцензії на нові. Треба чітко визначити, що таке лотерея, як вона виглядає, як вона повинна проводитися і змінити законодавство для цивілізованого регулювання", - впевнена Загребельська.

"Ціна питання дуже висока, тому є і фізична небезпека. Мені в п'ятницю багато друзів, знайомих радили виїхати, "пересидіти", пропонували допомогти з охороною. Реально люди пропонують, що вони самі прийдуть і будуть чергувати, щоб зі мною нічого не сталося. А дійсно страшно. Ну чесно, у мене троє дітей", - додала чиновниця.

Як заявляла Загребельська, 16 лютого на урядовому засіданні під керівництвом віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва, її виставили за двері, коли вона почала свою доповідь про необхідність виведення лотерей з тіні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада