Забудькувата Тимошенко та "розіп'яті" освітяни: Як політики піарилися на Дні знань

Не всі українські політики згадали про 1 вересня, але ті, що згадали добряче повеселили народ
Depo.Влада
1 вересня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Забудькувата Тимошенко та "розіп
Забудькувата Тимошенко та "розіп'яті" освітяни: Як політики піарилися на Дні знань

Перший день шкільного навчання для українських політиків – не просто день розвезення власних дітей та онуків по елітарних школах, а ще й чудовий привід для чергового піару та пов'язаних з цим ходінь в народ. Коли як не 1 вересня треба згадати про освіту, перманентну необхідність її реформи та розсипатися в побажаннях для першачків та їхніх батьків.

Правда цього року про свято знань згадали далеко не усі політики.

Так правляча партія БПП "Солідарність" жодного привітання з нагоди Дня знань на своєму офіційному сайті не опублікувала. Віддуватися за колег довелося главі держави – Петру Порошенку, який сьогодні відвідав Київський політех, де взяв участь в урочистостях та привітав студентів.

Забудькувата Тимошенко та

"Народний фронт" відбувся поздоровленням від екс-прем'єра Арсенія Яценюка, який розмістив на своїй сторінці у "Фейсбуці" традиційну листівочку з дзвоником та зворушливе привітання на два абзаци.

Забудькувата Тимошенко та

Значно більш активнішими були так звані опозиційні політики. Головний радикал країни Олег Ляшко влаштував собі першовересневий бенефіс у місті Бахмачі, що на Чернігівщині, де натовп дітей брав автографи в політика наче той підліткова поп-зірка, що певною мірою недалеко від істини.

Крім Бахмача пан Ляшко встиг відзначитися в Ніжині. Отже відбувся такий собі шкільний тур Чернігівщиною. У своїх палких промовах Олег Валерійович не забув і про "скотиняк", що залишили студентів без стипендії, і про владу, яка "позбавила можливості заробити та продовжує закривати школи". Звісно, сам Ляшко пообіцяв забезпечити усіх усім і школярів зошитами і батьків зарплатою. Правда не уточнив коли і за чий рахунок.

Конкурентка Ляшка на популістичній ниві Юлія Тимошенко була менш активною. Станом на 13:00 ані на її "Фейсбуці", ані на офіційному сайті партії про 1 вересня ніхто від імені Юлії Володимирівни так і не згадав. Мабуть судова тяганина щодо комунальних тарифів висмоктала з лідерки "Батьківщини" усі сили. А може піарники недопрацювали…

Тим не менше однопартійці Юлії Володимирівни встигли такі відзначитися у Вінниці, де влаштували політичну агітацію просто в класі з партійною символікою та прапорами.

Забудькувата Тимошенко та

Партія Андрія Садового "Самопоміч" про 1 вересня не забула і запостила у "Фейсбуці" фото своїх депутатів Київради у дитячі шкільні роки. "Лишень подивіться, які милі школярики:)", - зазначили в партії, милуючись самими собою.

Депутати Верховної Ради від цієї політсили запостили уже свої світлини з власними дітьми. на цьому партійні привітання і обмежилися.

Забудькувата Тимошенко та

Що стосується Садового персонально, то він як досвідчений мер пропустити таке свято не міг і відвідав Львівську лінгвістичну гімназію, де порадив школярам "добре вчитися", бути "багатими і щасливими". При цьому поруч з мером на святковій лінійці був присутній і хтось з місцевих ксьондзів, що зайвий раз нагадало про не надто приємні клерикальні історії з партією Садового.

Колишні поплічники Віктора Януковича теж не лишилися осторонь Дня знань. Лідер Опозиційного блоку Юрій Бойко розродився великим текстом з критикою реформи освіти нинішньої влади. Правда дещо перекритикувався, вигадавши у школі "розп'ятих заступників директора".

"Як не дивно, зараз в деяких школах йде скорочення заступників директора з вивчення української мови і збільшення, наприклад, заступників з вивчення англійської. Зрозуміло, англійська мова важлива, але для чого скорочувати українську, щоб вивчати англійську? Це на наш погляд неправильно", - обурювався Бойко так і не пояснивши, звідки в наших школах з'явилися заступники директора з окремих предметів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада