Дозволити Шустера і порнографію

Політичні ток-шоу розбещують українців більше за порнографію, бо дають оманливе відчуття причетності до політичного процесу
Depo.Влада
27 квітня 2016 09:10
ФОТО: depo.ua
Дозволити Шустера і порнографію
Дозволити Шустера і порнографію

"Тиск" на Шустера вже за кілька годин обернувся на його повний тріумф. "Бідного Савіка" кинулися захищати геть усі - Тимошенко, Ляшко, Кличко, Гройсман, Стець і навіть Порошенко. Після цього тільки божевільний може повірити, що Шустер більше не виходитеме в ефір. Такої потужної підтримки Шустер не очікував і, судячи з усього, така швидка перемога не вписувалася в його сценарій, у якому він головний герой - "жертва". Але Шустер не розгубився від того, що герої другого плану почали нести "відсебятину" і продовжив грати свою роль - обізвав Порошенка Сталіним, а сам оголосив голодування. Ну чим не Савченко. Хоча швидше голодувальник Мосійчук. Можна не сумніватися, що Шустер буде публічно "страждати" ще якийсь час, при цьому виходити в ефір і нарешті заспокоїться, упевнившись, що мученецький вінець вже міцно тримається на його голові.

Утім, здається, що вистава Шустера це лише одна частина великого театрального дійства під назвою українська політика, де ніхто, власне, політикою не займається, а всі просто грають свої ролі - "колгоспного панка", "жанни д'арк в окулярах", "камікадзе-реформатора", "просто реформатора","стабілізатора", "миротворця" і так далі. Час від часу політики міняються ролями, але остогидлі мармизи все ті ж і вже роками. І весь зміст цього дійства - від кривлянь перед камерами у ВР до вереску на політичних ток-шоу - примусити думати глядача-електорат, що це і є справжні політика та політики, з яких власне він лише і може вибирати - між Ляшком і Тимошенко, між Порошенком і Яценюком, між Колесниковим і Литвином. Ну ще є так званні експерти, які теж частина шоу і група підтримки того чи іншого політика. Завдання такого "експерта" задати уїдливе запитання опоненту свого політика, а своєму підопічному задати зручне питання. І ці ток-шоу не просто "дзеркало" - вони органічна частина політичного зомбування українців, яким роками доводять, що поза межами ток-шоу немає політичного життя. Вже діти навіть ріжуть цитатами про скотиняк і знають Ляшка краще за Вакарчука. Саме усі ці псевдополітики з шоу представляються справжніми зірками - українці не знають справжніх героїв - музикантів, художників та письменників, солдатів та волонтерів.  До речі, як тільки останні потрапляють в політику та політичні ток-шоу, то з ними стаються страшні метаморфози.

Політичні ток-шоу розбещують українців більше за порнографію, бо дають оманливе відчуття причетності до політичного процесу, хоча усе це звичайна мастурбація перед екраном. Тому заборонити треба не лише Шустера, а взагалі всі подібні шоу. Звісно, це не демократично. А хіба демократично пихати українцям кожної п'ятниці Тимошенко та Ляшка? Та це просто не гуманно. Що стосується політиків, то нехай замість дорогих шоу пензлюють займатися політикою в сесійній залі, на зустрічах з виборцями не на якихось Капрі та  у комітетах. А в телевізор їх треба пускати дозовано перед виборами. А так в округи, дорогенькі. І не лише перед виборами чи раз у півроку, щоб зробити селфі з бабцями. На село шановний Олеже Валерійовичу, а не до Шустера чи на Капрі. 

І останнє. Українцям і самим пора б вже відмовитися цід цієї політичнотелевізійної жуйки. Як вони це зробили під час Майдану - акту прямої демократії, який не замінить жодне ток-шоу.

Читайте також Чому навіть Янукович не виганяв Шустера

Більше новин політики читайте на