За добу чотири тисячі українців виявили бажання служити в патрульній поліції

За першу добу з початку конкурсного відбору на роботу в нову патрульну поліцію понад чотири тисячі українців зареєстрували свої анкети
Depo.Влада
20 січня 2015 14:22
ФОТО: depo.ua
За добу чотири тисячі українців виявили бажання служити в патрульній поліції
За добу чотири тисячі українців виявили бажання служити в патрульній поліції

Про це повідомила перший заступник голови МВС України Ека Згуладзе, передає depo.ua з посиланням на прес-службу МВС.

Також вона зазначила, що, враховуючи непросту економічну ситуацію в державі, матеріальне і технічне забезпечення в першу чергу покращать уже реформованим підрозділам. З часом процес реформування охопить усі регіони країни.

Перших кандидатів на службу вже почали приймати працівники Координаційного центру набору кандидатів у столичну патрульну службу. Він розташований у Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57). Відвідувачі Центру зможуть ознайомитися з анкетою кандидата, вимогами до них, а також з наявними вакансіями. Подати анкету можна в робочі дні з 9 до 18 годин.

Крім того, Координаційний центр відвідав посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

«Головна мета Майдану - верховенство права, і те, що роблять Ека Згуладзе з міністром внутрішніх справ, є тим, чого хотіли люди. Чекаємо початку літа, коли нова поліція замінить ДАІ», - підкреслив Пайєтт.

Наголошується, що проект створення патрульної служби в Києві проходить за підтримки уряду США і є спробою побудувати нову поліцейську структуру. В Україну прибудуть кращі американські консультанти, які ділитимуться досвідом з українськими колегами.

Нагадаємо, вчора було оголошено відкритий конкурс на роботу в новій поліції. Навчання поліцейських розпочнеться в першому тижні березня 2015 року.