ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

"За що?": Тимошенко "вжалила" Яценюка через "безвізовий подарунок" Порошенка

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко висловила обурення з приводу того, що президент Петро Порошенко наголодив екс-прем'єра Арсенія Яценюка орденом Ярослава Мудрого IV ступен за внесок в отримання безвізового режиму з ЄС

Depo.Влада
19 червня 2017 12:47
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила на брифінгу у Верховній Раді, передає Depo.ua.

"Виникає декілька питань - за що?...Мені здається, що це вже нагадує останній пероід брєжнєвщини, коли вже абсолютно делегімітизовані керівники, які вже немали розуму абсолютно, вішали на груди один одному нагороди і при цьому так смачно цілувалися...А ще більш вражає формулювання, з яким Порошенко накріпив на груди Яценюку державний орден Ярослава Мудрого - "за виснажливу роботу в отриманні безвізу". Такого цинізму не пам'ятаю за жодного режиму", - обурилась Тимошенко.

Вона переконана, що ЄС надав Україні безвіз, тому що "з повагою ставить до народу України, до героїзму українців". "Тому закрили очі на корупцію на вищому рівні, через яку багато місяців не надавали Україні безвіз", - резюмувала лідер "Батьківщини".

Нагадаємо, президент Петро Порошенко своїм указом від 19 червня поставив нагородити Яценюка орденом Ярослава Мудрого IV ступеня, міністра закордонних справ Павла Клімкіна та заступника голови Адміністрації президента Костянтина Єлісєєва - орденом "За заслуги" ІІІ ступеня за внесок в отримання безвізового режиму з ЄС.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада