За спробу розігнати машини перед Яценюком звільнений заступник начальника одеської ДАІ

Сьогодні звільнено заступника начальника управління Державтоінспекції в Одеській області Геннадія Шевлякова за порушення правил дорожнього руху в бажанні догодити прем'єр-міністру Арсенію Яценюку
За спробу розігнати машини перед Яценюком звільнений заступник начальника одеської ДАІ
За спробу розігнати машини перед Яценюком звільнений заступник начальника одеської ДАІ

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає ДеПо.

«Арсеній Яценюк сьогодні з робочим візитом Одеса - Миколаїв. І ось вранці... заступник начальника обласного ДАІ «взяв ініціативу», у кращих радянських традиціях, «зробив все як годиться» - особисто включив маячки і почав розганяти транспорт перед двома машинами прем'єра. Сверблячка, розумієш, перед начальством. Яценюк зупинив такий рух. Машина з мигалкою, звісно, поїхала - прем'єр поїхав працювати в Миколаїв. А заступник начальника Одеського ДАІ Шевляков звільнений з посади», - написав Аваков.

Міністр нагадав, що включені проблискові маячки і сирена - це сигнал про надзвичайну ситуацію або переслідування злочинця.

«Беручи до уваги все це, як і несимпатичний досвід використання проблискових маячків у недалекому нашому минулому, домовилися з охороною президента і прем'єра не використовувати при переміщенні охоронюваних осіб розгінну машину, що їде попереду з проблисковими маячками. Так і працюємо. І, якщо бачите, у Києві немає більше проблем через кортежі вищих чиновників», - зазначив голова МВС.

Нагадаємо, що до Революції гідності перед проїздом кортежів перших осіб держави надовго перекривався рух. Так, за часів президентства Віктора Януковича в містах, які він відвідував, виникав транспортний колапс.