За спробу розігнати машини перед Яценюком звільнений заступник начальника одеської ДАІ

Сьогодні звільнено заступника начальника управління Державтоінспекції в Одеській області Геннадія Шевлякова за порушення правил дорожнього руху в бажанні догодити прем'єр-міністру Арсенію Яценюку
Depo.Влада
11 жовтня 2014 15:51
ФОТО: depo.ua
За спробу розігнати машини перед Яценюком звільнений заступник начальника одеської ДАІ
За спробу розігнати машини перед Яценюком звільнений заступник начальника одеської ДАІ

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає ДеПо.

«Арсеній Яценюк сьогодні з робочим візитом Одеса - Миколаїв. І ось вранці... заступник начальника обласного ДАІ «взяв ініціативу», у кращих радянських традиціях, «зробив все як годиться» - особисто включив маячки і почав розганяти транспорт перед двома машинами прем'єра. Сверблячка, розумієш, перед начальством. Яценюк зупинив такий рух. Машина з мигалкою, звісно, поїхала - прем'єр поїхав працювати в Миколаїв. А заступник начальника Одеського ДАІ Шевляков звільнений з посади», - написав Аваков.

Міністр нагадав, що включені проблискові маячки і сирена - це сигнал про надзвичайну ситуацію або переслідування злочинця.

«Беручи до уваги все це, як і несимпатичний досвід використання проблискових маячків у недалекому нашому минулому, домовилися з охороною президента і прем'єра не використовувати при переміщенні охоронюваних осіб розгінну машину, що їде попереду з проблисковими маячками. Так і працюємо. І, якщо бачите, у Києві немає більше проблем через кортежі вищих чиновників», - зазначив голова МВС.

Нагадаємо, що до Революції гідності перед проїздом кортежів перших осіб держави надовго перекривався рух. Так, за часів президентства Віктора Януковича в містах, які він відвідував, виникав транспортний колапс.