За період слідства Мосійчук втратив більше 100 кг

Народний депутат від РПЛ Ігор Мосійчук заявив, що за період слідства втратив більше 100 кілограмів
Depo.Влада
16 лютого 2016 15:29
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у коментарі "112 Україна", передає depo.ua.

"Мій стан погіршився, я переніс тяжке захворювання і деякілька місяців лікуюсь, після того як у слідчому ізоляторі СБУ мені було відмовлено у медичній допомозі. Нещодавно мене обстежили і виявили чергову виразку, вони не припиняються з дня госпіталізації з зали суду.  З 8 жовтня я втратив більше 100 кг ваги. Я просив суд звернутись до лікарів і з'ясувати, щоб не бути упередженим.Суд вирішив, що поки я на лікарняному не розглядати дану скаргу",- сказав Мосійчук.

За його словами, суд виніс рішення мотивоване, демократичне, правильне.

Нагадаємо, що 17 вересня 2015 року Мосійчук був узятий під варту, однак випущений у листопаді. Потім він захворів і був прооперований в інституті Шалімова.

Його  підозрюють у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368 ("Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою"), ч. 2, 3 ст. 296 ("Хуліганство"), ч. 1, 2 ст. 350 ("Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок"), ч. 1 ст. 376 (Втручання в діяльність судових органів"), ч. 1, 2 ст. 377 ("Погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного") Кримінального кодексу України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада