За літо втікач Онищенко заробив на депутатстві понад 66 тис. грн (ДОКУМЕНТ)

У червні-серпні 2016 року народному депутату Олександру Онищенку нараховано та виплачено з бюджету 52,275 тис. грн на виконання депутатських повноважень
Depo.Влада
4 жовтня 2016 12:02
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму блозі на "Українській правді"  повідомив керівник відділу з протидії корупції Центру "Ейдос" Гліб Канєвський, передає Depo.ua.

"Також депутат-утікач встиг прихопити з собою зарплату за перший місяць літа. За період роботи з 1 червня по 4 липня цього року Онищенко отримав 14,499 тисяч гривень заробітної плати", - написав Канєвський.

За його словами, таким чином Онищенко, перебуваючи у розшуку, примудрився за літо отримати з бюджету понад 66 тис. грн.

Разом з тим, в апараті Раді наголошують, що в інші літні дні до вересня включно зарплата не виплачувалася, а допомога з тимчасової непрацездатності чи щорічна відпустка також не нараховувались та не виплачувались.

За літо втікач Онищенко заробив на депутатстві понад 66 тис. грн (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт. Однак той встиг виїхати за кордон і осів у Лондоні.

За попередніми даними,  у результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 фігурантів "газової справи", в якій проходить і нардеп Онищенко.    

Сам нардеп вже отримав посвідку проживання у Лондоні, де готовий до суду з українськими правоохоронцями

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада