З’їзд БПП затвердив кандидатури голів Запорізької і Тернопільської терорганізацій

Сьогодні на ХІІ позачерговому з'їзді партії "Блок Петра Порошенка -"Солідарність" вирішили обрати народного депутата Ігоря Артюшенка головою Запорізької територіальної організації партії, а Тараса Юрика - головою Тернопільської територіальної організації партії
Depo.Влада
29 жовтня 2016 17:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат від БПП, керівник секретаріату партії  Максим Саврасов, передає  Depo.ua з посиланням на прес-службу політсили. 

Він зазначив, що раніше Запорізьку організацію "БПП - "Солідарність" очолював Едуард Гугнін, але він призначений заступником голови Запорізької ОДА, тому, відповідно до закону "Про державну службу ", призупинив членство в партії. Тернопільську організацію очолював Степан Барна, який також призупинив членство в партії в зв'язку з призначенням його головою Тернопільської ОДА.

Нагадаємо, що за словами Саврасова, на з'їзді ухвалене рішення про участь місцевих організацій партії у позачергових виборах сільських та селищних голів 4 грудня 2016 року, а також в перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських 11 грудня голів і 18 грудня 2016 року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада