З'явилось відео, як люди Бойка платять "шахтарям" за мітинг під Радою (ВІДЕО)

У мережі з’явилося відео, на якому зафіксовано, як представники лідера партії "Опозиційний блок" Юрія Бойка роздавали гроші за участь у вчорашньому мітингу під Верховною Радою
Depo.Влада
24 квітня 2015 10:26
ФОТО: depo.ua
З
З'явилось відео, як люди Бойка платять "шахтарям" за мітинг під Радою (ВІДЕО)

Це було після обіду 23 квітня, повідомляє у підписі до відеозапису громадський активіст Володимир Тищенко, передає depo.ua.

"Після пікету проплачені мітингарі спустилися вулицею Ольгинською на площу Івана Франка, де з ними розрахувались", - написав він.

Переважна більшість мітингарів були не кияни, "оскільки в черзі на отримання коштів скаржилися, що ще не знають як будуть добиратися додому", - зазначає автор відео.

Гроші видавали людям, які були зазначені у списках, що представляли "п'ятірки" - привели на акцію 5 чоловік.

Перераховані кошти Бойка за робочий день у парламенті - рівноцінні коштам, які він виділяє на декількох проплачених мітингарів, вважає Тищенко.

Обережно! Ненормативна лексика!

Нагадаємо, вчора понад тисяча шахтарів, які зібралися в Києві на мітинг для розв'язання проблемних питань галузі, прорвалися крізь охорону на вулиці Банковій біля Адміністрації президента і впритул наблизилися до будівлі. Крім того вони частково паралізували рух транспорту на центральних вулицях Києва.

Читайте також: П'яні пригоди ахметівських шахтарів в Києві (ФОТО)

Путін запускає в Києві "білий драйв" до 9 травня (СХЕМА)