З'явились докази, що обстріл Донецька влаштували самі бойовики

У суботу, 18 липня, Донецьк був обстріляний самими бойовиками із самохідних установок, які згодом було розвернуто у бік Авдіївки та обстріляно АКХЗ.
Depo.Влада
19 липня 2015 14:45
ФОТО: depo.ua

Як заявив 19 липня на брифінгу Андрій Таран, який представляє українську сторону в СЦКК, в бік Авдіївського коксохіму було випущено 22 снаряди, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

За його словами, це було зроблено для того, щоб спровокувати у відповідь вогонь українських військових, а надалі звинуватити ЗСУ в обстрілі Донецька.
Також Таран повідомив, що представник російської сторони в СЦКК генерал Іванчук вранці 18 липня вирушив у Донецьк, щоб "спеціально відвезти представників ОБСЄ під обстріл, після чого привести на місце обстрілу російських журналістів, щоб показати на російськму ТБ неправдиву картинку обстрілу Донецька".

Таран зазначив, що українська сторона в СЦКК неодноразово просила російських генералів сприяти відведенню техніки бойовиків з житлових районів, однак бойовики продовжують чинити провокаційні обстріли з житлових районів окупованих міст, що призводить до відповідного вогню українських військових по житлових районах.

Разом з тим Таран та заступник керівника АТО на території Донецької та Луганської областей Сергій Галушко надали запис радіоперехоплення бойовиків "ДНР", в якому йдеться про обстріли Донецька 18 липня. Згідно з записом, обстріли велися з території Критого ринку в самому Донецьку, а не з українського боку, як заявляють бойовики.

"Орієнтовно о 20.00 почався обстріл із заборонених мінському домовленостями важкого озброєння. Він вівся з району Дурна Балка Калінінського району Донецька, з боку Макіївки. Обстріляли центральну частину міста Донецька: Ворошиловський район, район вулиць Панфілова, Щорса та вулиці Університетської", - сказав Галушко.

 

 

Мітки: Донбас