З Опоблоку вигнали шістьох депутатів

Політрада партії "Опозиційний блок" виключила з партії шістьох депутатів Дніпропетровської міськради: Олега Григорука, Сергія Пустового, Дмитра Безуглого, Наталю Демидову, Василя Губерта і Володимира Ікола і голову організації Світлану Єпіфанцеву
Depo.Влада
24 лютого 2016 17:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат України Дмитро Колєсніков, передає depo.ua.

"Відповідно до статуту Опозиційного блоку, після виключення припинені всі повноваження цих людей у керівництві органів, які обираються партією. У тому числі - Світлана Єпіфанцева більше не є керівником Дніпропетровської міської організації Опозиційного блоку. Тому будь-які їхні заяви і дії не мають жодного відношення до Опозиційному блоку і не можуть трактуватися як офіційна позиція партії", - підкреслив народний депутат.

Нагадаємо, що раніше Єпіфанцева обійняла посаду заступника мера Дніпропетровська. Борис Філатов особисто запросив представницю Опозиційного блоку на роль свого заступника, заявивши, що вважає співпрацю зі своїм конкурентом сильним політичним ходом і нормальною процедурою для європейської країни.

У політсилі вважають, що виключення кількох членів партії не вплине на роботу фракції в міськраді і міській організації.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада