ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З конкурсу до Антикорсуду "погнали" ще дев'ять кандидатів

Громадська рада міжнародних експертів та Вища кваліфікаційна комісія суддів виключили з конкурсу до Вищого антикорупційного суду дев'ять кандидатів

Depo.Влада
24 січня 2019 07:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ЦПК.

З конкурсу виключили Юрія Бурбелу, Романа Головатого, Діану Заніні, Олександра Івасина, Анну Надточиєву, Олександра Сингаївського, Ігора Січеславського, Юрія Юркевича та Вікторію Жовноватюк, яку заветувала ГРМЕ попри очевидні спроби ВККС виправдати кандидатку.

Кандидати мали можливість прокоментувати сумніви щодо їхньої доброчесності та професійності, висловлені міжнародними експертами, а також відповісти на додаткові запитання.

Зазначимо, Громадська рада міжнародних експертів висловила свої сумніви щодо 49 кандидатам зі 113, які успішно склали іспити. За підсумками попередніх трьох спільних засідань ГРМЕ та ВККС з конкурсу вибули 23 кандидата, продовжили участь - 6.

Наступні спільні засідання ВККС та ГРМЕ заплановані на 24 січня та 28 січня. Під час них вирішиться доля ще 11 кандидатів до Антикорсуду.

Нагадаємо, раніше експерти виключили з конкурсу вісьмох осіб, а 21 січня - ще дев'ятьох.

22 січня Громадська рада міжнародних експертів та Вища кваліфікаційна комісія суддів зняли з конкурсу до Антикорупційного суду ще 5 кандидатів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада