З Абромавичуса зняли охорону, а Пивоварському залишили

Управління державної охорони здійснює охорону міністра інфраструктури Андрія Пивоварського
Depo.Влада
10 лютого 2016 11:33
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповіді Міністерства інфраструктури на запит "Українських новин", передає depo.ua.

Також Управління держохорони охороняє міністра фінансів Наталію Яресько.

Разом з тим, міністру економічного розвитку і торгівлі Айварасу Абромавичусу, який подав у відставку, Управління держохорони зняло охорону 25-31 січня.

Зазначимо, що за законом "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" державна охорона членам Кабінету міністрів надається у разі наявності загрози життю чи здоров'ю.

Рішення про доцільність здійснення такої охорони приймає президент за поданням посадових осіб, уповноважених виступати від імені відповідних органів державної влади або за поданням начальника Управління держохорони.

Безпека президента, голови Верховної Ради, його першого заступника, прем'єр-міністра, першого віце-прем'єр-міністра, міністра закордонних справ, генерального прокурора, голів Конституційного Суду і Верховного Суду забезпечується в місцях постійного і тимчасового перебування впродовж терміну повноважень цих посадових осіб, також забезпечується безпека членів їхніх сімей.

Нагадаємо, раніше директор НАБУ Назар Холодницький заявив про те, що міністр економіки і торгівлі Аайварас Абромавичус, який заявив про корупцію у вищих ешелонах влади, може звернутися до Національного антикорупційного бюро з проханням про охорону.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада