Южаніна розповіла, як її вибісила Тимошенко

Голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна спростувала заяву лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко про те, що вона начебто є бізнес-партнером президента Петра Порошенка
Depo.Влада
25 квітня 2016 13:53
ФОТО: depo.ua

Про це Южаніна заявила після засідання податкового комітету, передає depo.ua.

За її словами, тексти законопроектів про деофоризпцію, які пропонувались "Батьківщиною",  "не зважені і виставлені як такі, з якими півтора року працювали міжнародні експерти".

"Я вважаю, що такої брехні, ну просто ні звичайні люди, ні я просто витримати не можу. Тому це все - політичні шоу. Мені прикро, що вони відбуваються у мене в комітеті, бо мені здається, що такі глобальні законопроекти, які стосуються оподаткування, які стосуються буквально усіх сфер життєдіяльності в Україні мали би бути обговорені щонайменше декілька місяців, а може й півроку", - каже Южаніна.

"Якщо би даний законопроект стосувався тільки відносин офшорних компаній з бюджетом, ну звісно з цим треба боротися, але ж це те, що було колись. Саме таким правом зловживали люди, які тільки що так активно виступали за введення даного законопроекту. Я не можу прийняти такої позиції, щоб з одного боку ми говорили за лібералізацію, а з іншого - повністю розрушували всю систему, яка діє в Україні",- підсумувала Южаніна.

Нагадаємо, сьогодні Ніна Южаніна та Юлія Тимошенко поскандалили на засіданні податкового комітету Ради, де розглядалися законопроекти "Батьківщини" про деофшоризацію.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада