Юрій Бойко звернувся до Валентини Теличенко з проханням допомогти розслідуванню трагедії в Одесі

Трагедія в Одесі 2 травня 2014 року потребує справедливого вироку тим, хто її зробив
Depo.Влада
24 лютого 2016 15:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава парламентської фракції "Опозиційного блоку" Юрій Бойко в ефірі телеканалу "Інтер".

"Люди хочуть знати правду. Вони звернулися до мене, і я написав депутатський запит на ім'я президента і генерального прокурора, оскільки розслідування, як таке, подій в Одесі взагалі не ведеться, опитування свідків там практично заблоковане, а з 8 слідчих залишилося три. А люди хочуть справедливості", - розповів Юрій Бойко.

Він нагадав, що Одеська трагедія отримала міжнародний резонанс - про неї говорять і на засіданнях Ради Безпеки ООН, і на всіх міжнародних нарадах, як і про розстріли на Майдані.

"Наше завдання - зробити так, щоб розслідування одеської трагедії було справедливим і виявило справжніх винуватців. Ми будемо зараз спонукати владу до того, щоб зрушити це розслідування з місця. До цього процесу будемо підключати Європейський суд з прав людини, міжнародні організації для того, щоб хід розслідування був під прожектором міжнародного співтовариства, щоб не було спроб відвести слідство в іншу сторону", - додав лідер "Опозиційного блоку".

Крім того, Юрій Бойко сказав, що звернувся до відомої правозахисниці Валентини Теличенко з проханням сприяти прозорості розслідування, в тому числі в контексті захисту прав людини.

Нагадаємо, у результаті трагічних подій 2 травня 2014 року на Грецькій площі і в будинку Профспілок в Одесі загинули 48 осіб, в тому числі жінки і неповнолітній.

19 лютого депутати Одеської обласної ради схвалили звернення до парламенту з вимогою створити слідчу комісію подій в Одесі 2 травня 2014 року та інших злочинів в Україні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада