Юра Єнакіївський подав до суду на Лещенка

Одіозний бізнесмен Юрій Іванющенко, відомий як Юра Єнакієвський, подав до суду на депутата фракції "Блок Петра Порошенка" Сергія Лещенко

Про це сам Лещенко заявив сьогодні на брифінгу, коментуючи зняття з міжнародного розшуку цієї людини з оточення Віктора Януковича, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Іванющенко подав до Печерського районного суду Києва на мене, вимагаючи вибачення, спростування за те, що цього було названо "смотрящим" за державними підприємствами в часи Януковича, і за те, що він займався організацією "тітушок" на Майдані", – сказав Лещенко.

"Іванющенко навіть замовив експертизу цих слів – Інститут мовознавства імені Потебні підтвердив, що ці слова ображають честь та гідність Іванющенка. Отримавши цей висновок, він пішов у суд і вимагає сатисфакції", – додав він.

"Ця справа за позовом до мене потрапила до судді Ірини Литвинової. І до цієї ж судді потрапив позов Іванющенка до інших людей, які викривають його діяльність. Саме суддя Литвнова якийсь час тому винесла неправосудне рішення про закриття справи Галини Шепелевої, дружини бізнес-партнера Іванющенка Олександра Шепелєва, в офісі якого на Рильському провулку базувався Юра Єнакіївський у часи Януковича", – зазначив депутат.

Він вважає, що це все ланки одного ланцюга, який свідчить про "реабілітацію Іванющенка".

Розгляд позову Іванющенка до Лещенка у Печерському суді Києва заплановано на 9 червня.

"Загалом Іванющенко подав три позови проти трьох депутатів. І два з них дивним чином потрапили до судді Ірини Литвинової", – зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні народний депутат Сергій Лещенко заявив, що Інтепорл зняв з міжнародного розшуку близького соратника екс-президента Віктора Януковича Юрія Іванющенка.

Журналіст Юрій Бутусов також раніше повідомляв, що за рішенням Дніпровського суду Києва Іванющенко знятий з карти розшуку і затримання Інтерполу

Читайте також: У МВС запевняють, що Інтерпол досі шукає Іванющенка

Більше новин про по