Юра Єнакіївський подав до суду на Лещенка

Одіозний бізнесмен Юрій Іванющенко, відомий як Юра Єнакієвський, подав до суду на депутата фракції "Блок Петра Порошенка" Сергія Лещенко
Depo.Влада
7 червня 2016 11:38
ФОТО: depo.ua

Про це сам Лещенко заявив сьогодні на брифінгу, коментуючи зняття з міжнародного розшуку цієї людини з оточення Віктора Януковича, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Іванющенко подав до Печерського районного суду Києва на мене, вимагаючи вибачення, спростування за те, що цього було названо "смотрящим" за державними підприємствами в часи Януковича, і за те, що він займався організацією "тітушок" на Майдані", – сказав Лещенко.

"Іванющенко навіть замовив експертизу цих слів – Інститут мовознавства імені Потебні підтвердив, що ці слова ображають честь та гідність Іванющенка. Отримавши цей висновок, він пішов у суд і вимагає сатисфакції", – додав він.

"Ця справа за позовом до мене потрапила до судді Ірини Литвинової. І до цієї ж судді потрапив позов Іванющенка до інших людей, які викривають його діяльність. Саме суддя Литвнова якийсь час тому винесла неправосудне рішення про закриття справи Галини Шепелевої, дружини бізнес-партнера Іванющенка Олександра Шепелєва, в офісі якого на Рильському провулку базувався Юра Єнакіївський у часи Януковича", – зазначив депутат.

Він вважає, що це все ланки одного ланцюга, який свідчить про "реабілітацію Іванющенка".

Розгляд позову Іванющенка до Лещенка у Печерському суді Києва заплановано на 9 червня.

"Загалом Іванющенко подав три позови проти трьох депутатів. І два з них дивним чином потрапили до судді Ірини Литвинової", – зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні народний депутат Сергій Лещенко заявив, що Інтепорл зняв з міжнародного розшуку близького соратника екс-президента Віктора Януковича Юрія Іванющенка.

Журналіст Юрій Бутусов також раніше повідомляв, що за рішенням Дніпровського суду Києва Іванющенко знятий з карти розшуку і затримання Інтерполу

Читайте також: У МВС запевняють, що Інтерпол досі шукає Іванющенка

Більше новин про по