Юнкер написав Порошенку, що без законів безвізового режиму не буде

Україна повинна провести низку судових та правозахисних реформ перш ніж її громадянам буде надано безвізовий режим з ЄС
Depo.Влада
6 листопада 2015 08:53
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер у листі до президента України Петра Порошенка, передає depo.ua з посиланням на видання Euractiv.

"Прогрес у проведенні реформ у боротьбі з корупцією лишається одним з ключових пріоритетів для досягнення безвізового режиму з ЄС для українських громадян", - заявив Юнкер.

У листі до Порошенка президент Єврокомісії закликає до швидкого створення незалежних органів з боротьби з корупцією.

За його словами, Україна також повинна замінити трудове законодавство, щоб заборонити дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації і створити агентство з повернення конфіскованих активів.

Як повідомлялося, Верховна Рада у четвер змогла проголосувати лише за 4 з 14 необхідних для запровадження безвізового режиму законопроекти.

Зокрема, депутати не змогли прийняти в другому читанні закон 3040, що передбачає створення Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Крім того, парламентарі відмовилися розглядати норму Трудового кодексу щодо заборони трудової дискримінації, яка є обов'язковою умовою для скасування Євросоюзом віз для громадян України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада