Європа дасть Україні, Грузії та Молдові понад 1 млрд євро на бізнес

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Євросоюз планують збільшити обсяг підтримки програм малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні, Грузії та Молдові до 1,1 млрд євро

Про це повідомляє прес-служба ЄБРР, передає Depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"Ми раді оголосити про розширення нашої успішної програми доступу до фінансування підтримки реформ, важливих для функціонування глибокої та ворохобної зони вільної торгівлі", – сказала заступник генерального директора з питань політики сусідства та переговорів щодо розширення Єврокомісії Катаріна Матернова.

За її словами, кредитна лінія EU4Business-EBRD дозволила малому і середньому бізнесу в таких сфері виробництва, роздрібної торгівлі, сільського господарства, транспорту, послуг і охорони здоров'я поліпшити свою продукцію, посилити свій експортний потенціал і застосувати стандарти та технічні норми ЄС.

Довідка: Кредитна програма EU4Business-EBRD – спільна програма ЄБРР і ЄС діє з вересня 2016 року. У рамках цієї програми понад 100 грузинських компаній отримали 60 мільйонів євро.

EU4Business-EBRD також доступна в Молдові і незабаром буде запущена в Україну.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Україні 25,9 млн євро на будівництво трьох сонячних електростанцій на Вінниччині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна