ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Євродепутати прийняли рекомендації до асоціації Україна-ЄС, які назвали "великим успіхом"

У резолюції та рекомендаціях парламентського комітету асоціації України та ЄС за результатами його сьомого засідання йдеться про необхідність підтримання європейських прагнень України.

Depo.Влада
19 квітня 2018 20:31
ФОТО: depo.ua

Про це розповів співголова комітету асоціації Україна-ЄС від України народний депутат Микола Княжицький за результатами засідання, що відбулося у Страсбурзі, передає Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"Прийнятий сьогодні документ фіксує, яким чином Україна виконує угоду про асоціацію, де в нас є проблеми і, в тому числі, де нам потрібна підтримка Європейського Союзу. Документ є надзвичайно важливим, тому що він послідовно засуджує російську агресію і порушення прав людини на окупованих територіях росіянами та проросійськими сепаратистами", - сказав Княжицький.

За його словами, у документі зафіксовано прогрес України у виконанні Угоди про асоціацію та вперше записано, що "фактично слід розглядати перспективу її членства у ЄС".

"Це сформульовано іншими словами, але те, що всі європейські прагнення України мають бути підтримані, - це надзвичайно важливо. Добре, що ми прийняли цей документ", - вказав політик.

Водночас співголова комітету асоціації Україна-ЄС від Європарламенту Даріуш Розаті, коментуючи ухвалення резолюції, підкреслив, що головним завданням були "оцінка Угоди про асоціацію та двосторонніх зобов'язань, пов'язаних з реформами у різних сферах, а також визначення нових цілей і намірів, які будуть своєчасним та логічним продовженням співпраці".

Ухвалення резолюції він розцінив як "великий успіх".

Остаточна версія документа, з внесеними на засіданні правками, буде оприлюднена згодом.

Нагадаємо, що 18 квітня Європарламент одноголосно підтримав Україну в протистоянні з Росією.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада