Яценюк заявив, що рентний закон Тимошенко ліквідує соціальну норму газу (ОНОВЛЕНО)

Ті, хто пропонує знизити ренту на видобуток газу, призведуть до ліквідації соціальної норми газу в 1200 куб.м, встановленої Кабміном
Depo.Влада
10 листопада 2015 17:13
ФОТО: depo.ua

Про це у Верховній Раді заявив Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

"Ті хто зараз пропонує зменшити ренту для "Укргазвидобування"  саме через те, що "Укргазвидобування" має газ власного видобутку і саме тому, що ціна "Укргазвидобування" не є ринковою, ми знайшли можливість дати 1200 куб. м газу на опалювальний сезон кожному домогосподарству за ціною, яка вдвічі нижча за ринкову.  Не 7200 грн, а 3600 грн", -  заявив Яценюк.

За його словами, зниження ренти для "Укргазвидобування" "означає, що ми (уряд.- Ред.) повинні ліквідувати соціальну норму і підняти ціну газу удвічі".

Законом Тимошенко передбачається зниження рентної ставки на видобуток українського газу для держпідприємства Укргазвидобування з 70% до 29%. Ця норма не поширюється на підприємства спільної діяльності.

У своєму виступі після голосування Юлія Тимошенко заявила, що поправка до законопроекту, яку дав "Народний фронт", залишає 70 % ренти.

Нагадаємо, що 10 жовтня народні депутати України відмовилися підтримати в цілому та відправити на повторне друге читання законопроект №2835 про зниження рентної плати на видобуток українського газу, поданий Юлією Тимошенко

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки: Яценюк