Яценюк заявив про зрив реформування Фіскальної служби

Прем'єр-міністр Арсенія Яценюк звинуватив керівництво Держфіскальної служби у зриві програми реформування відомства
Depo.Влада
13 жовтня 2015 15:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Новое Время".

"Час практично вичерпано в необхідності прийняття радикальних рішень ДФС. Мені потрібні конкретні рішення з податкової та митної служби. Це системні персональні рішення", - сказав глава уряду.

Він повідомив, що два дні тому зустрічався з главою ДФС Романом Насіровим і вказав йому на порушення доручення з початку відбору нових людей в офіс великих платників податків за тими ж стандартами та підходами, які використовувалися при відборі в поліцію.

Яценюк також зауважив затягування процесу призначення заступника голови ГФС, який би відповідав за митницю. "І було б дуже добре, щоб він не мав ніякого відношення до чинної української митниці. Тому що зміна осіб не призводить до зміни системи, якщо це людина з системи", - сказав прем'єр.

Він нагадав, що спільно з представниками Міжнародного валютного фонду та інших міжнародних фінансових організацій була затверджена концепція реформування ДФС і відповідний план дій, проте конкретні результати відсутні.

"Народу компостують мізки податкові інспектори точно так само, як і ті, що сидять на митницях. Ставлення до платників податків практично не змінилося", - констатував Яценюк.

На його думку, ключова проблема сьогодні - не стільки у ставках податків і тексті податкового законодавства, скільки в системі адміністрування податків і зборів.

Як повідомлялося, ще на початку вересня глава ДФС Роман Насіров заявляв, що відомство починає першочергові заходи щодо запобігання корупції на митниці.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua