Яценюк заявив про загрозу "підриву" уряду

Фракція "Народний фронт" розцінюватиме неголосування за держбюджет-2017 у першому читанні як спробу "підриву" Кабінету міністрів
Depo.Влада
20 жовтня 2016 12:21
ФОТО: depo.ua

Про це заявив лідер фракції Арсеній Яценюк у Верховній Раді, передає Depo.ua.

"Ввважаю, що сьогодні парламент повинен проголосувати висновки бюджетного комітету. Я їх уважно вивчив. Адже прийняття закону про державнйи бюджет у першрму читанні - це прийняття висновків парламенту і членів Верховної Ради з приводу того, як вони бачать бюджет на наступний рік, які є пропозиції у народних депутатів, які потім відправляються до уряду, і уряд протягом двох тижнів повинен доопрацювати і внести до Верховної Ради доопрацьований проект бюджету. І голосування за закон про спецконфіскацію, і ухвалення висновків бюджетного комітету є основою фінансової стабільності країни...Якщо голосування не відбувається, то я це розціюю як спробу підірвати уряду. Вже така спроба була", - заявив Яценюк.

Він додав, що фракція "Народний фронт" голосуватиме за проект держбюджету на 2017 рік. За його даними, Рада розглядатиме держбюджет-2017 у другому читанні у листопаді. При цьому Яценюк наполягає, щоб голосування за держбюджет і закон про спецконфіскацію відбувалось синхронно.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада