Яценюк заявив про подолання політичної кризи в Україні

Екс-прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про подолання політичної кризи в Україні і наголосив на необхідності продовження реформ
Depo.Влада
14 квітня 2016 15:10
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на церемонії відкриття 9-го Київського безпекового форуму, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс - Україна".

"Сьогодні ми розпочали новий стиль політичної культури в Україні – спадкоємність влади, демонстрація готовності працювати на благо людей і для стабільності в державі, коли особисті інтереси не варті нічого порівняно з інтересами нації. Хочу привітати парламент, президента і коаліцію з тим, що ми знайшли спосіб вирішити політичну кризу", - сказав він А.Яценюк наголосив на необхідності проведення подальших реформ.

Він також закликав міжнародне співтовариство не припиняти допомогу Україні і не знімати санкції з Росії до цілковитого виведення військ із Донбасу.

"Російська агресія нікуди не поділася. Росія сьогодні є загрозою для всього вільного світу, для цінностей вільного світу. Доти, доки РФ і її війська не залишать територію незалежної України, я закликаю вільний світ не знімати санкцій з Росії, а продовжувати тиск", - наголосив А.Яценюк.

Він також наголосив на безальтернативності євроатлантичної інтеграції України.
"Україна прагне стати членом ЄС і НАТО. Я розумію, що це перспектива не завтрашнього дня, але це безальтернативна перспектива. І це частина моєї політичної програми. Україна має стати членом Євросоюзу і Альянсу", - наголосив він.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада затвердила Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра. Немає узгодженого кандидата лише на крісло міністра охорони здоров'я. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада