Яценюк: Якщо в оселі 12 градусів, громадяни взагалі не повинні сплачувати за рахунком

Якщо "Теплокомуненерго" неякісно надали послугу теплопостачання, то за кожен градус нижчої температури рахунок за житлово-комунальну послугу повинен бути зменшений на 5%
Depo.Влада
10 січня 2016 19:30
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає depo.ua з посиланням на "Урядовий портал".

Прем’єр розповів про механізм перерахунку тарифу, якщо температура нижче 18 градусів.

Громадянам необхідно зателефонувати в підприємство "Теплокомуненерго", з яким у них укладено договір, або в ЖЕК чи ОСББ "і повідомити про те, що в квартирі температура нижче 18 градусів, і запросити невідкладно комісію для того, щоб вони склали акт".

"Коли ви будете з ними розмовляти по телефону, обов’язково запитайте в них номер заявки, яка зареєстрована як ваш телефонний дзвінок", - підкреслив Яценюк.

Далі комісія повинна прибути протягом 72 годин і заактувати температуру. У тому випадку, якщо протягом 72 годин комісія не прибула, громадяни мають право самостійно скласти відповідний акт.

"Для того, щоб цей акт був достовірний, запросіть своїх сусідів по будинку для того, щоб вони засвідчили двома підписами, що температура в вашій квартирі дійсно нижче 18 градусів", - повідомив голова уряду.

У тому випадку, якщо температура в оселі 12 градусів, громадяни взагалі не повинні сплачувати за рахунком.

"Але для цього так само зробіть акт, передайте його до підприємства "Теплокомуненерго". І це підприємство зобов’язане здійснити перерахунок того рахунку, який виставлений в вашу квартиру"", - повідомив Яценюк.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада