Яценюк вважає, що не заслужив відставки

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк погодиться зі своєю відставкою, якщо таке рішення прийме коаліція, однак підстав для цього не бачить
Depo.Влада
29 грудня 2015 17:03
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав сьогодні під час прес-конференції, передає depo.ua.

"Відставка за що? За те, що ми більше не залежимо від Росії по газу? Чи за те, що ми списали 15 мільярдів доларів боргу? Чи за те, що ми наповнили бюджет на  40%? Чи за те, що ми ввели санкції проти Росії? Чи за те, що ми збільшили фінансування армії до 113 мільярдів? Чи за те, що ми провели реформу енергетичного сектору? Чи за те, що ми дали 5,2 мільйона українців субсидії?" – сказав прем'єр у відповідь на питання журналіста щодо його можливої відставки.

"Ми підписали коаліційну угоду, і я її виконую. Якщо коаліція прийме рішення, що цей прем'єр-міністр не відповідає  вимогам, які ставила коаліція, - до залу, голосування, нова коаліція, новий уряд. Я з честю і гордістю передам управління виконавчою гілкою влади новому уряду. Але свою роботу я дороблю", - сказав Яценюк. 

"Ми ж сформували коаліцію на базі п'яти фракцій. Якщо приймається рішення про відставку Кабміну, то це означає невиконання коаліційної угоди. А невиконання коаліційної угоди означає, що той, хто не взяв на себе політичну відповідальність за відставку уряду, формує нову коаліцію, призначає новий склад Кабміну, або ми всі йдемо на дострокові вибори. Іншого варіанту немає - це парламентсько-президентська форма правління, це демократія", - пояснив Яценюк. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада